Продукція > KYOCERA AVX > VC020107V101WP
VC020107V101WP
VC020107V101WP KYOCERA AVX
minimlv.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 12V 5A 0201
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 5 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.02J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14.4 V
Varistor Voltage (Min): 9.6 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum AC Volts: 5.6 V
Maximum DC Volts: 7 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 12V 5A 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 5 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.02J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 14.4 V, Varistor Voltage (Min): 9.6 V, Varistor Voltage (Typ): 12 V, Maximum AC Volts: 5.6 V, Maximum DC Volts: 7 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC020107V101WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC020107V101WP VC020107V101WP Виробник : Kyocera AVX minimlv.pdf Varistors 5.6VAC 7VDC 0.02J 10 0pF 14.4 V 20V