Продукція > AVX > VC04LC18V500RP
VC04LC18V500RP
VC04LC18V500RP AVX
StaticGuard-1006301.pdf
Виробник: AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 40pF 40 V 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук