Продукція > KYOCERA AVX > VC06AG183R0YAT1F
VC06AG183R0YAT1F
VC06AG183R0YAT1F Kyocera AVX
aguard-3162153.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 14VAC 18VDC 3pF
на замовлення 1245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 14VAC 18VDC 3pF.