Продукція > KYOCERA AVX > VC06LC18X500TP
VC06LC18X500TP
VC06LC18X500TP Kyocera AVX
StaticGuard-1006301.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 50pF 40V 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук