Продукція > AVX > VC120618E380RP
VC120618E380RP
VC120618E380RP AVX
tguard-776827.pdf
Виробник: AVX
Varistors 13VAC 18VDC 0.5J 800pF 25.5 V 38V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук