Продукція > KYOCERA AVX > VC120618F380TP
VC120618F380TP
VC120618F380TP Kyocera AVX
tguard-776827.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 13VAC 18VDC 0.5J 800pF 25.5 V 38V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук