Продукція > KYOCERA AVX > VC120638N770TP
VC120638N770TP
VC120638N770TP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TRANSGUARD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC120638N770TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120638N770TP VC120638N770TP Виробник : Kyocera AVX tguard-3165207.pdf Varistors 30VAC 38VDC 1.1J 350pF 47 V 77V