Продукція > KYOCERA AVX > VC120645K900RP
VC120645K900RP
VC120645K900RP KYOCERA AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 35VAC 45VDC 0.6J 260 pF 56 V 90V
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120645K900RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120645K900RP VC120645K900RP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 35VAC 45VDC 0.6J 260pF 56 V 90V