Продукція > KYOCERA AVX > VC120656F111DP
VC120656F111DP
VC120656F111DP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 40VAC 56VDC 0.7J 180 pF 68 V 110V
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120656F111DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120656F111DP
на замовлення 168500 шт:
VC120656F111DP VC120656F111DP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD T/R