Продукція > KYOCERA AVX > VC120665L131DP
VC120665L131DP
VC120665L131DP Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 50VAC 65VDC 0.8J 120 pF 82 V 135V
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук