Продукція > AVX > VC121038S770RP
VC121038S770RP
VC121038S770RP AVX
tguard-776827.pdf
Виробник: AVX
Varistors 30VAC 38VDC 2J 750pF 47 V 77V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук