Продукція > KYOCERA AVX > VC121060J121TP
VC121060J121TP
VC121060J121TP KYOCERA AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400 pF 76 V 120V
на замовлення 5018 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук