Продукція > KYOCERA AVX > VC12LC18A500TP
VC12LC18A500TP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TRANSGUARD
Написати відгук
Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 200pF 25.5 V 50V.
Інші пропозиції VC12LC18A500TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC12LC18A500TP VC12LC18A500TP Виробник : Kyocera AVX StaticGuard-1006301.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 200pF 25.5 V 50V