Продукція > AVX > VC32M00231K--
VC32M00231K--
VC32M00231K-- AVX
GlassMLV-959095.pdf
Виробник: AVX
Varistors 230VAC 300VDC 10J 80pF 396 V 595V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук