Продукція > AVX > VC32M00251K--
VC32M00251K--
VC32M00251K-- AVX
GlassMLV-959095.pdf
Виробник: AVX
Varistors 250VAC 220VDC 11J 75pF 429 V 650V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук