VC32M01750K--
VC32M01750K-- KYOCERA AVX
GlassMLV-3162649.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 175VAC 225VDC 9.5J 1 20pF 297 V 455V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук