VC32M02750K--
VC32M02750K-- Kyocera AVX
GlassMLV-3162649.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 275VAC 369VDC 15J 70pF 473 V 710V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук