VC5501LMPGF300
VC5501LMPGF300 Texas Instruments
tms320vc5501.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC DSP FIXED POINT 176LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 176-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, I2C, McBSP, UART
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (32kB)
On-Chip RAM: 48kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.26V
Clock Rate: 300MHz
Supplier Device Package: 176-LQFP (24x24)
Part Status: Active
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DSP FIXED POINT 176LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 176-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, I2C, McBSP, UART, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (32kB), On-Chip RAM: 48kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.26V, Clock Rate: 300MHz, Supplier Device Package: 176-LQFP (24x24), Part Status: Active.
Інші пропозиції VC5501LMPGF300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC5501LMPGF300 VC5501LMPGF300 Виробник : Texas Instruments tms320vc5501.pdf Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Low power C55x fixed point DSP- up to 300MHz 176-LQFP -40 to 85