Продукція > VECTRON > VCC1-B3F-133M000000-CT
VCC1-B3F-133M000000-CT
VCC1-B3F-133M000000-CT Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 133MHz 3.3V 15pF 25ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук