Продукція > VECTRON > VCC1-B3F-32M0000000
VCC1-B3F-32M0000000
VCC1-B3F-32M0000000 Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 32MHz 3.3V 15pF 25ppm -40C +85C
Написати відгук