Продукція > VECTRON > VCC1-B3F-65M-CT
VCC1-B3F-65M-CT
VCC1-B3F-65M-CT Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 65MHz 3.3V 50ppm -01C +70C
Написати відгук