Продукція > VECTRON > VCC1-B3F-7M37280000-CT
VCC1-B3F-7M37280000-CT
VCC1-B3F-7M37280000-CT Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 3.3V 15pF 25ppm -40C +85C
Написати відгук