Продукція > VECTRON > VCC1-C3F-16M3840000
VCC1-C3F-16M3840000
VCC1-C3F-16M3840000 Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 16.384MHz 3.0V 15pF 25ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук