Продукція > VECTRON > VCC1-C3F-25M6000000
VCC1-C3F-25M6000000
VCC1-C3F-25M6000000 Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 25.6MHz 3.0V 15pF 25ppm -40C +85C
Написати відгук