Продукція > VECTRON > VCC1-F3C-100M000000-CT
VCC1-F3C-100M000000-CT
VCC1-F3C-100M000000-CT Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 50pF 100ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук