Продукція > VECTRON > VCC1-G3D-25M0000000
VCC1-G3D-25M0000000
VCC1-G3D-25M0000000 Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 25MHz 2.5Volts 15pF 50ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук