Продукція > VECTRON > VCC1-G3F-125M000000
VCC1-G3F-125M000000
VCC1-G3F-125M000000 Vectron
VCC1-1019694.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 125MHz 2.5V 15pF 25ppm -40C +85C
Написати відгук