Продукція > VECTRON > VCC6-LCB-100M000000-CT
VCC6-LCB-100M000000-CT
VCC6-LCB-100M000000-CT Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 100.0MHz 3.3V LVDS E/D Pin 1 50ppm
Написати відгук