Продукція > VECTRON > VCC6-LCD-100M000000
VCC6-LCD-100M000000
VCC6-LCD-100M000000 Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V LVDS 50ppm -40C +85C
Написати відгук