Продукція > VECTRON > VCC6-QCD-100M000000
VCC6-QCD-100M000000
VCC6-QCD-100M000000 Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 3.3V 50ppm 100MHz LVPECL -40C +85C
на замовлення 809 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук