Продукція > VECTRON > VCC6-QCD-156M250000-CT
VCC6-QCD-156M250000-CT
VCC6-QCD-156M250000-CT Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 3.3V 50ppm 156.25MHz LVPECL -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук