Продукція > VECTRON > VCC6-RAF-125M000000-CT
VCC6-RAF-125M000000-CT
VCC6-RAF-125M000000-CT Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 125MHz 2.5V LVPECL 25ppm -40C +85C
Написати відгук