Продукція > VECTRON > VCC6-VAF-100M000000-CT
VCC6-VAF-100M000000-CT
VCC6-VAF-100M000000-CT Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 100MHz 2.5V LVDS 25ppm -40C +85C
Написати відгук