Продукція > VECTRON > VCC6-VAF-200M000000
VCC6-VAF-200M000000
VCC6-VAF-200M000000 Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 200MHz 2.5V LVDS 25ppm -40C +85C
Написати відгук