Продукція > VECTRON > VCC6-VAF-50M0000000
VCC6-VAF-50M0000000
VCC6-VAF-50M0000000 Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 50MHz 2.5V LVDS 25ppm -40C +85C
Написати відгук