VCT.40B-M8
VCT.40B-M8 ELESA+GANTER
VCT._EN.pdf
Виробник: ELESA+GANTER
Category: Knobs
Description: Knob; Ø: 40mm; Int.thread: M8; 18mm; H: 27mm; technopolymer PP
Body colour: black
Cap colour: black
Boss material: brass
Type of mounting element: knob
Internal thread: M8
Body material: technopolymer PP
Thread length: 18mm
Height: 27mm
Diameter: 40mm
на замовлення 34 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Knobs, Description: Knob; Ø: 40mm; Int.thread: M8; 18mm; H: 27mm; technopolymer PP, Body colour: black, Cap colour: black, Boss material: brass, Type of mounting element: knob, Internal thread: M8, Body material: technopolymer PP, Thread length: 18mm, Height: 27mm, Diameter: 40mm.