Продукція > AVX > VCUG040150L1TP
VCUG040150L1TP
VCUG040150L1TP AVX
ug-776136.pdf
Виробник: AVX
Varistors 11VAC 15VDC 0.02J 40pF 25 V 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук