Продукція > AVX > VCUG060100L1TP
VCUG060100L1TP
VCUG060100L1TP AVX
ug-776136.pdf
Виробник: AVX
Varistors 7.1VAC 10VDC 0.1J 150pF 23 V 42V
Написати відгук