Продукція > AVX > VCUG080150L1RP
VCUG080150L1RP
VCUG080150L1RP AVX
ug-776136.pdf
Виробник: AVX
Varistors 11VAC 15VDC 0.1J 120pF 31.1 V 60V
Написати відгук