VD2A220MF105000CE0
VD2A220MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 100VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VD
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VD
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 100VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VD, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VD, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm.