VDRS07B017TME Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vdrs.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: VARISTOR 27V 250A DISC 9MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Energy: 2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 250A DISC 9MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Energy: 2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 29.7 V, Varistor Voltage (Min): 24.3 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz.