VDRS07B035AGE
VDRS07B035AGE Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vdrs.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: VARISTOR 56V 250A DISC 9MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Energy: 4.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 kHz