VDRS14G014BSE
VDRS14G014BSE Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vdrs.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 16MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 16mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Energy: 5.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 15000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 16MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 16mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Energy: 5.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 15000 pF @ 1 kHz.