VDRUS07M140BKE
VDRUS07M140BKE Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
doc?29185
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: VDR US 07D 1800A 140V KNLDS
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 23J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VDR US 07D 1800A 140V KNLDS, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 23J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz.