VDRUS07M385BKE
VDRUS07M385BKE Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
doc?29185
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: VDR US 07D 1800A 385V KNLDS
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 59J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 385 V
Maximum DC Volts: 505 V
Capacitance @ Frequency: 95 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VDR US 07D 1800A 385V KNLDS, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 59J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 385 V, Maximum DC Volts: 505 V, Capacitance @ Frequency: 95 pF @ 1 kHz.