VE-20R-MX-B1 Vicor Corporation
ds_vi-200.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 7.5V 75W
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 20V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 10V
Voltage - Output 1: 7.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 7.5V 75W, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 20V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 10V, Voltage - Output 1: 7.5V, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.