VE07M00301K
VE07M00301K KYOCERA AVX
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 470V 400A DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 400A DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 3.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 kHz.