VE09M00200K-- KYOCERA AVX
VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 33V 250A DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.9J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.5 V
Varistor Voltage (Min): 29.5 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 250A DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.9J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.5 V, Varistor Voltage (Min): 29.5 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz.