VE09M00300KDR KYOCERA AVX
VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 250A DISC 9MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 52 V
Varistor Voltage (Min): 42 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 1050 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 47V 250A DISC 9MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 52 V, Varistor Voltage (Min): 42 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 1050 pF @ 1 kHz.