VE09M00950KDB KYOCERA AVX
VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 150V 1.2KA DISC 9MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 165 V
Varistor Voltage (Min): 135 V
Varistor Voltage (Typ): 150 V
Maximum AC Volts: 95 V
Maximum DC Volts: 125 V
Capacitance @ Frequency: 310 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 150V 1.2KA DISC 9MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 3J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 165 V, Varistor Voltage (Min): 135 V, Varistor Voltage (Typ): 150 V, Maximum AC Volts: 95 V, Maximum DC Volts: 125 V, Capacitance @ Frequency: 310 pF @ 1 kHz.